Urimi i kryetarit Kadri Veseli për Vitin e Ri

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar të gjithë qytetarët e Kosovës në prag të ndërrimit të motmoteve.

Nëpërmjet faqes së tij në Facebook, Veseli ka uruar që vitit 2020 të jetë sa më i begatë e i lumtur për secilën familje!

Ja urimi i Kryetarit Veseli në rrjetin social:

Urime Vitin e Ri të gjithëve! Uroj që 2020 të jetë sa më i begatë e i lumtur për secilën familje! Qoftë sa më e mirë dhe e mbarë për Kosovën Dekada e Re që po fillon. Gëzuar! 🎉🤟

0